Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://rarebook.onu.edu.ua:8081/handle/store/store/1947
Название: Мої спогади про Центральну Раду
Авторы: Одинець, Гаврило Матвійович
Ключевые слова: історія України ХХ ст.
мемуари
Українська Центральна Рада
діячі Української Центральної Ради
Дата публикации: 1926
Издательство: Держ. вид-во України
Библиографическое описание: Одинець Гаврило Матвійович. Мої спогади про Центральну Раду / Г. Одинець. – [Харків] : Держ. вид-во України, 1926. – 37, [1] с.
Краткий осмотр (реферат): Видання є зразком мемуарної літератури. У вступному слові від видавців подано коротку біографію автора. В основній частині книги автор приділяє увагу значним історичним подіям, свідком яких йому довелося стати. Це, зокрема, поїздка з делегацією до Петрограду в справі надання автономії Українській Народній Республіці, проголошення та вплив І Універсалу УЦР на ситуацію в країні, військові конфлікти, проголошення Гетьманату. Автор завершує книгу викриттям Центральної Ради як «контрреволюційного» органа, «під заслонкою» якого буржуазія «звела своє кубло» та посадила на чолі держави гетьмана – «ката українського народу».
Описание: Видання є зразком мемуарної літератури. У вступному слові від видавців подано коротку біографію автора. В основній частині книги автор приділяє увагу значним історичним подіям, свідком яких йому довелося стати. Це, зокрема, поїздка з делегацією до Петрограду в справі надання автономії Українській Народній Республіці, проголошення та вплив І Універсалу УЦР на ситуацію в країні, військові конфлікти, проголошення Гетьманату. Автор завершує книгу викриттям Центральної Ради як «контрреволюційного» органа, «під заслонкою» якого буржуазія «звела своє кубло» та посадила на чолі держави гетьмана – «ката українського народу».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://rarebook.onu.edu.ua:8081/store/1947
Располагается в коллекциях:Україніка

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
1.jpg492,34 kBJPEGЭскиз
Просмотреть/Открыть
Одинець.pdf11,12 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.